UKS OPP Powiat Kołobrzeski w ramach rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi w siatkówce mężczyzn pokonała na wyjeździe Dragon Dobre 3:1 (18:25, 25:14, 25:19, 25:19). Po tym zwycięstwie UKS OPP awansował na 5 miejsce w ligowej tabeli.
Początek pierwszego seta był wyrównany, jednak z czasem coraz wyraźniejszą przewagą zdobywali siatkarze Dragona Dobre. W pewnym momencie gospodarzom praktycznie wychodziło wszystko, a nasi siatkarze, mimo że nie opuszczali poziomu to w pierwszym secie musieli uznać wyższość przeciwnika. Na szczęście od drugiego seta sytuacja się już odmieniła. Przede wszystkim siatkarze UKS OPP Powiat Kołobrzeski zdecydowanie poprawili atak i zagrywkę. Akurat ten ostatni element był od początku sezonu bardzo dużym mankamentem w grze naszego zespołu. Trener Leszek Kowalewski podkreślił, że nasi siatkarze poświęcają sporo czasu by zagrywka była na przyzwoitym poziomie, ale wiadomo, że na efekty trzeba poczekać. Najważniejsze to to, że trzy następne sety zwyciężyli kołobrzeżanie. Następny mecz UKS OPP Powiat Kołobrzeski zagra również na wyjeździe. Rywalem będą Wilki Wilczyn.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook