Miniony sezon dla strzelców Klubu Strzeleckiego Kołobrzeg był bardzo intensywny. Nasi zawodnicy uczestniczyli w wielu zawodach różnej rangi w regionie, jak też poza nim. Zakończenie sezonu postanowili zakończyć tegoroczne zmagania strzeleckie na krytej strzelnicy w Koszalinie.
Najlepiej wypadł Henryk Stranc. który wygrał konkurencję pistoletową centralnego zapłonu i karabinu pneumatycznego, a w trzech innych konkurencjach zajmował dwa razy drugie oraz trzecie miejsce. W dwuboju w konkurencjach dokładnych był najlepszy. Nie zawiedli również pozostali  nasi zawodnicy.  Krzysztof Bonczek zanotował drugie miejsce w pistolecie centralnego zapłonu, a Jacek Niewęgłowski  takie samo w karabinie. Andrzej Borkowski okazał się najlepszy w konkurencji „złoty strzał”, a w pozostałych konkurencjach wraz z Piotrem Wolmanem  uplasowali się tuż za podium. W zawodach startowało 63 strzelców.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook