Przygotowująca się do rundy wiosennej 3-ligowych rozgrywek piłkarska Kotwica Kołobrzeg poszerza skład. W tym tygodniu do zespołu doszło trzech zawodników. Klub największe nadzieje pokłada w doświadczonym 30-letnim napastniku Danielu Gołębiewskim.
Piłkarz rozegrał na poziomie ekstraklasy prawie 130 spotkań zdobywając przy tym 20 goli. Reprezentował barwy między innymi Polonii Warszawa, Górnika Zabrze, Korony Kielce a ostatnio Widzewa Łódź. Innym zawodnikiem, który wiosną będzie reprezentował Kotwicę jest boczny pomocnik Krzysztof Wołkowicz. 23-letni zawodnik większość swojej dotychczasowej kariery spędził w GKS Katowice, tam również debiutował na poziomie pierwszej ligi. Przez ostatnie pół roku grał w Wigrach Suwałki, gdzie był klubowym kolegą pozyskanego w styczniu przez Kotwicę Radosława Bukackiego. Nasz nowy nabytek na pierwszoligowych boiskach rozegrał ponad 130 spotkań, w których strzelił 12 bramek. Kotwica zakontraktowała też obrońcę Przemysława Przysowę grającego do tej pory w 3-ligowym Świcie Nowy Dwór Mazowiecki.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook