Pływacy MKP Kołobrzeg systematycznie weryfikują swoje umiejętności podczas zawodów. W ostatnim czasie uczestniczyli w imprezach w Koszalinie, Szczecinie i w Choszcznie.
W Koszalinie odbyła się II edycja Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i  Lubuskiego Szkół Podstawowych, gdzie najlepiej spisał się Maciej Borek, który w wyścigu na 100m stylem dowolnym zajął pierwsze miejsce. W Szczecinie na Grand Prix dla gimnazjalistów najlepiej pływała Weronika Mrożek zajmując dwa pierwsze miejsca na 800m stylem dowolnym i 200m stylem grzbietowym. Czołowe miejsca zajmowała również Gabriela Ławrynowicz, która była druga na dystansie 800m stylem dowolnym i 3 na 50m stylem motylkowym. Wśród chłopców Kacper Kolańczyk dopłynął drugi na dystansie 1500m stylem dowolnym i trzecie miejsce zajął na 50m stylem motylkowym.W Choszcznie rywalizowali młodsi pływacy, wśród których miejsca na podium wywalczyli: Aleksander Pujanek - pierwszy na dystansie 100m stylem klasycznym, Blanka Biedrzycka- dwa razy trzecia na dystansie 50m stylem grzbietowym i 100m zmiennym oraz Szymon Biłeńki trzeci na 100m stylem dowolnym i czwarty na 200m stylem zmiennym.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook