W rozegranym Stargardzie meczu sparingowym, przygotowujący się do rundy wiosennej w 3 lidze piłki nożnej zespół Kotwicy zremisował z 2-ligowym zespołem Błękitnych 1:1. Bramkę dla naszej drużyny w 60 minucie strzelił Krzysztof Wołkowicz.
Gospodarzom udało się doprowadzić do wyrównania po rzucie rożnym w 90 minucie. W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany a jedyną dobrą okazję do strzelenia bramki miał Tomasz Wypij, którego uderzenie w 42 minucie trafiło w słupek. Po zmianie stron przewagę uzyskał nasz zespół czego efektem był gol zdobyty przez nowy nabytek Kotwicy Wołkowicza w 60 minucie spotkania. Okazję na podwyższenie prowadzenia mieli jeszcze Łukasz Włodarczyk oraz Andrzej Łyszyk. Niestety w kluczowych momentach zabrakło koncentracji. Natomiast stargardzianie odpowiedzieli uderzeniem z bliska, które pewnie obronił Patryk Brzozowski. Niestety w 90 minucie po dobrze wykonanym rzucie rożnym gospodarze strzelili wyrównującą bramkę. Kolejny mecz sparingowy kołobrzeżanie rozegrają w środę o godzinie 16:00 w Ustroniu Morskim. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie IV- ligowa Unia Swarzędz.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn