W środę piłkarska Kotwica Kołobrzeg zagra na wyjeździe zaległy mecz z Elaną Toruń. Spotkanie w pierwotnym terminie miało zostać rozegrane 10 marca, lecz ze względu na zły stan boiska przełożono je na później.
Nasz najbliższy rywal przed rozpoczęciem sezonu wymieniany był jako główny faworyt do awansu. Jednak po znakomitym początku torunianie spuścili nieco z tonu i zbliżyli się do środkowej części tabel. Końcówka rundy jesiennej ponownie należała do żółto-niebieskich i tym samym na koniec rundy jesiennej zespół z Torunia powrócił na czoło ligowej tabeli. Rundę wiosenną rywale rozpoczęli w kratkę odnosząc w niej trzy zwycięstwa, ponosząc przy tym dwie porażki. Obecnie Elana plasuje się na czwartej pozycji w ligowej tabeli i do drugiej Kotwicy traci jeden punkt. W pierwszym meczu rozegranym w Kołobrzegu dość pechowo przegraliśmy z drużyną z Torunia 1:2. Teraz czas na rewanż. Nasz zespół ma najlepszą średnią punktów zdobytych na wyjeździe a to oznacza, że kołobrzeżanie dobrze czują się na obcych boiskach. Piłkarze i trenerzy nie ukrywają, że na mecz z Elaną Toruń jadą po kolejne zwycięstwo choć będzie o nie bardzo trudno.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn