Koszykarska Energa Kotwica Kołobrzeg zagra w przyszłym sezonie w 1 lidze. Nasza drużyna stanęła na wysokości zadania i rozstrzygnęła rywalizację w fazie play-out na swoją korzyść pokonując KK Warszawa 3:1.
Rywalizacja toczyła się do trzech wygranych. Po dwóch pierwszych meczach rozgrywanych w Kołobrzegu był wynik 1:1. W Warszawie pierwszy mecz zakończył się 12-punktowym zwycięstwem Kotwicy. W czwartym meczu walka była już bardzo wyrównana. W regulaminowym czasie był remis. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka, którą kołobrzeżanie wygrali dwoma punktami. Tym samym wygrali trzeci mecz i zapewnili sobie 1-ligowy byt w przyszłym sezonie. W ostatnim meczu najwięcej punktów dla Kotwicy zdobyli: Paweł Dzierżak - 17, Patryk Przyborowski - 15, Szymon Ryżek - 11.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn