W 25 kolejce spotkań o mistrzostwo 3 ligi piłkarska Kotwica Kołobrzeg podejmie na własnym stadionie Unię Solec Kujawski. Rywal znajduje się obecnie w strefie spadkowej i aby się z niej wydostać musi zacząć wygrywać. Zapowiadają się więc spore emocje.
Gracze z Solca Kujawskiego na wiosnę grają w kratkę, potrafili wygrać 4:1 z Centrą Ostrów Wielkopolski i przegrać z Wdą Świecie 0:7.  Biało-niebiescy po dwóch wyjazdowych porażkach będą chcieli pokazać się kibicom z jak najlepszej strony. Szanse awansu do 2 ligi są dużo mniejsze niż jeszcze tydzień temu. Obecnie zajmujemy 4 pozycję w ligowej tabeli i tracimy do lidera Świtu Skolwin aż 10 punktów. Początek meczu o 18.00. Bezpośrednia relacja na naszym portalu. Retransmisja w Telewizji Kablowej Kołobrzeg w poniedziałek o 17.40.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook