Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w ramach rozgrywek regionalnych o Puchar Polski pokonała na własnym boisku IV-ligowy Gryf Polanów 6:0. W następnej rundzie pucharowych rozgrywek rywalem będzie zespół Iny Goleniów.
Kołobrzeżanie dość długo nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza gości. Biało-niebiescy grali wolno i przewidywalnie, przez co rywale nie mieli problemów z powstrzymaniem ofensywnych zapędów naszego zespołu. Pod koniec pierwszej połowy wynik otworzył Michał Danilczyk, który płaskim strzałem obok słupka pokonał bramkarza gości. Po 2 minutach Łukasz Włodarczyk uderzeniem głową podwyższył na 2:0. Po przerwie nasi piłkarze grali już zdecydowanie swobodniej a to przełożyło się na kolejne trafienia. Gola na 3:0 w 64 minucie strzelił 15-letnik Szymon Cybulski dla, którego było to premierowe trafienie w oficjalnym meczu w pierwszym zespole Kotwicy. W 75 minucie Ołeh Majik wygrał pojedynek z bramkarzem Gryfa i zrobiło się 4:0. Na dziesięć minut przed końcem grający coraz pewniej Szymon Cybulski strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu, natomiast w 88 minucie Majik strzałem głową ustalił wynik spotkania na 6:0. Kotwica wygrała wysoko, ale wbrew pozorom rywal tanio skóry nie sprzedał. Piłkarze Gryfa zagrali bardzo ambitnie szczególnie w pierwszych 45 minutach meczu. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn