Po raz pierwszy w tym roku Klub Strzelecki Kołobrzeg zorganizował zawody w strzelaniu z broni kulowej. Ze względu na brak odpowiedniego obiektu imprezę zorganizowano na strzelnicy w Białogardzie.
Przybyli zawodnicy z Koszalina, Gryfic, Bobolic, Białogardu, Chełmna i oczywiście z Kołobrzegu. W każdej z konkurencji  kołobrzescy zawodnicy byli widoczni na podium. Radosław Olszewski  w konkurencjach karabinowych zajął  pierwsze (100m)  i drugie miejsce (50m).  W  pistoletowych konkurencjach Andrzej Borkowski i Krzysztof Bonczek zajęli drugie miejsca, a Krzysztof Łupina trzecie miejsce.  Najbardziej jednak ze swoich wyników zadowolony był Mateusz Matejak, który w konkurencji pistoletowej oraz w strzelbie gładkolufowej zajął trzecie miejsce. W konkurencji pistoletu bocznego zapłonu (25m) była prowadzona również punktacja drużynowa . Zliczane były punkty trzech zawodników z danego klubu.  Klub Strzelecki Kołobrzeg okazał się najlepszy zostawiając w pokonanym polu Ziemię Chełmińską Chełmno oraz Basztą Gryfice. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook