Zarząd Energi Kotwicy Kołobrzeg podpisał już kontrakty z kilkoma zawodnikami. Nowym nabytkiem jest grający na pozycji rozgrywającego Jakub Stanios, który poprzedni sezon  spędził w Siarce Tarnobrzeg.
Będąc podstawowym rozgrywającym przebywał średnio na boisku ponad 38 minut zdobywając ponad 12 punktów i odnotowując 4 asysty na mecz. Innym wzmocnieniem jest 25-letni Przemysław Wrona grający na pozycji środkowego. Poprzedni sezon spędził w trzecim zespole I ligi Polonii Leszno. Obok nowych graczy kontrakty na kolejny sezon przedłużyli Patryk Przyborowski, Łukasz Bodych, Daniel Grujić oraz Szymon Ryżek.  Łukasz Bodych podczas 2 sezonów spędzonych w Kołobrzegu zdobywał średnio 12 punktów na mecz i zbierał ponad 7 piłek będąc w tym elemencie jednym z najlepszych graczy w lidze. Daniel Grujić był mocnym punktem w zespole, szczególnie dobrze prezentował się w drugiej części poprzedniego sezonu. Między innymi dzięki jego postawie zachowaliśmy status pierwszoligowca. W Kotwicy zostaje także Szymon Ryżek, który w poprzednim sezonie zdobywał ponad 8 punktów w meczu. Szymon Ryżek dał się też poznać jak walczny i bardzo ambitny sportowiec. Jeszcze wcześniej kontrakt z Kotwicą przedłużył Patryk Przyborowski. Będzie to już jego 3 sezon w barwach naszego klubu. W poprzednich dwóch zdobywał średnio po 10 punktów na mecz i odnotowywał po trzy zbiórki. (fot. Grzegorz Lipiec)
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook