W środę  na stadionie w Trzebiatowie piłkarze 3-ligowej Kotwicy Kołobrzeg rozegrają czwartą grę kontrolną. Przeciwnikiem biało-niebieskich będzie 4-ligowa drużyna Regi Trzebiatów.
Z zespołem trenuje były napastnik Ruchu Zdzieszowice Dawid Wolny, grający wcześniej min. w Odrze Opole oraz MKS Kluczbork. W tym tygodniu zapadną decyzje odnośnie młodych golkiperów, którzy od początku przygotowań są z drużyną Kotwicy. W Kołobrzegu na pewno na nowy sezon zostają Wiktor Witt, Mateusz Słodowy oraz Łukasz Szymański. Blisko podpisania nowego kontraktu jest również Mateusz Czapłygin, któremu skończyło się wypożyczenie z Arki Gdynia. W sparingu z Rega Trzebiatów zobaczymy kolejnego napastnika przymierzanego do gry w naszym klubie oraz młodzieżowców, których poszukiwania ciągle trwają. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn