Zawody w różnych rocznikach odbywały się w Olsztynie, Oświęcimiu i Ostrowcu Świętokrzyskim odpowiednio 14,15,16 latków, a nasi zawodnicy zaliczyli udane występy.
W Olsztynie Kołobrzeg reprezentowali Weronika Mrożek, Małgorzata Mielcarek i Antoni Żurowicz, w Oświęcimiu Gabriela Ławrynowicz, a w Ostrowcu w barwach Miejskiego Klubu Pływackiego wystąpili Kacper Kolańczyk i Arkadiusz Góral. Wszyscy zawodnicy poprawili rekordy życiowe na swoich dystansach i wynieśli cenne doświadczenia z zawodów. Na szczególne wyróżnienie zasługują starty Weroniki Mrożek i Kacpra Kolańczyka. Zawodnicy wprawdzie nie stanęli na najwyższych stopniach podium mistrzowskiej imprezy, ale uzyskali wyniki, które dały im miejsca w pierwszej dziesiątce w kraju. Mistrzostwa Polski są ogromną imprezą skupiającą wszystkich najlepszych pływaków z całego kraju dlatego dobre występy naszych pływaków może nie są sukcesem, ale na pewno są powodem do zadowolenia i nadzieją na przyszłość. Trenerzy kołobrzeskich pływaków to Katarzyna Krupiak i Matylda Rogińska.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn