×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W miejscowości Limassol na Cyprze odbywał się międzynarodowy obóz BJJ brazylijskiego jiu- jitsu zorganizowany przez jeden z najsilniejszych akademii BJJ na świecie - Gracie Barra. Uczestniczył w nim Tomasz Szczerek, który wrócił do Kołobrzegu z czarnym pasem i tytułem profesora.
Tomasz Szczerek, założyciel, trener i zawodnik Klubu Sportowego Szczerek Fight Team Kołobrzeg, w ostatni dzień obozu z rąk swojego Mistrza jiu- jitsu- Vinicius "Draculino" Magalhaes został nominowany na czarny pas, jednocześnie uzyskując tytuł profesora jednej z najlepszych akademii BJJ na świecie- Gracie Barra.  Gracie Barra powstał w 1986 roku w Rio de Janeiro. W chwili obecnej to sieć ponad 700 szkół na całym świecie. Zajęcia prowadzą certyfikowani profesorowie Gracie Barra i są zgodne ze standardowym programem nauczania i strukturą klas. 


 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook