×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Drużyna piłkarzy ze Szkoły Podstawowej nr 6 na żywo przyglądała się zmaganiom polskiej reprezentacji. Wyjazd na mecz Polska - Irlandia do Wrocławia był nagrodą za zwycięstwo w turnieju Fenestra Cup, który odbył się po raz pierwszy w ostatnią niedzielę  na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu.


W turnieju Fenestra Cup wzięli udział 10-latkowie reprezentujący szkoły podstawowe z Kołobrzegu oraz powiatu kołobrzeskiego. W finale po serii rzutów karnych mistrzem I Fenestra Cup została Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu. To właśnie drużyna z tej szkoły w nagrodę pojechała do Wrocławia na mecz Polska - Irlandia. Drugie miejsce zajęła SP nr 4. Na trzecim miejscu znaleźli się uczniowie ze szkoły w Czerninie. - Jako organizator turnieju Fenestra Cup raz jeszcze dziękuje wszystkim za udział. Dla mnie wszyscy jesteście wygrani, a ogrom pracy włożonej w przygotowanie tego turnieju rekompensuje wasza radość i uśmiechnięte twarze. Za rok zapraszamy na II edycje Fenestra Cup - mówi Marcin Wrzesiński. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook