W meczu kończącym 9 kolejkę spotkań III ligi piłkarska Kotwica Kołobrzeg uległa na wyjeździe drużynie Bałtyku Gdynia 4:2.
Zawodnicy trenera Jana Furlepy już w 10 sekundzie objęli prowadzenie w tym meczu. Dokładne podanie od Gracjana Kuśmierka na bramkę zamienił Dawid Wolny. Gospodarze bardzo szybko, bo w 10 minucie odpowiedzieli bramką wyrównującą. Michał Marczak wykorzystał niezdecydowanie naszego golkipera i sprytnym uderzeniem głową pokonał debiutującego w bramce Kotwicy Daniela Kusztana. Kolejne minuty upływały pod znakiem twardej i zaciętej rywalizacji w środkowej części boiska. Na kolejnego gola musieliśmy czekać do 45 minuty. W końcówce pierwszej połowy na dośrodkowanie z linii bocznej zdecydował się Michał Ciarkowski. Piłka trafiła wprost na głowę Adriana Szynki, który pewnie umieścił ją w bramce gospodarzy. Drugą odsłonę lepiej rozpoczęli miejscowi. W 49 minucie po stałym fragmencie gry za sprawą Michała Marczaka ponownie doprowadzili do remisu. Gdynianie poszli za ciosem i w 65 minucie po bramce Przemysława Kostucha z rzutu karnego podyktowanego za faul Piotra Kieruzela na Jakubie Letniewskim po raz pierwszy wyszli na prowadzenie. Wynik spotkania w 79 minucie ustalił Jakub Biskup, który mocnym uderzeniem z ostrego kąta pokonał młodego Kusztana. Po 9 kolejkach Kotwica Kołobrzeg zajmuje 8 miejsce w ligowej tabeli ze stratą 4 punktów do lidera.