×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Sobotnia gala Baltic Fight Night, nie odbędzie się. Organizatorzy podjęli decyzję o zmianie terminu na luty 2019. 
 
 
 
Organizatorzy Baltic Fight Night, która miała się odbyć w tę sobotę 10 listopada w Hali Milenium, w porozumieniu z Federacjami WKA i ISKA Poland oraz z zawodnikami, zdecydowali o zmianie terminu gali i przesunięciu go na początek 2019 roku.  Zaistniała sytuacja jest niezależna od Organizatora i Federacji. 
Podczas gali miało się odbyć 9 walk, w tym jedna kobieca, walką wieczoru miał być pojedynek: Damian Mieczkowski vs. Przemysław Walków o pas Mistrza Polski dwóch federacji.
 
Termin gali Baltic Fight Night został przesunięty na 23 lutego 2019 roku. - Czas, który został nam dany chcemy wykorzystać jak najlepiej, aby uzyskać jak najwyższy poziom tego wydarzenia, na które wszyscy czekacie – informują organizatorzy gali. Sprzedaż biletów nie zostaje wstrzymana, zakupione wejściówki pozostają nadal ważne, istnieje także możliwość zwrotu zakupionych karnetów. 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook