×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W imieniu organizatorów zapraszamy na VII Światowy Festiwal Morsowania w Kołobrzegu, który odbędzie się w dniach 4 - 6 stycznia 2019 roku na plaży centralnej przy molo. W programie są liczne atrakcje rekreacyjno-sportowe, Neptulalia czyli chrzest morsów, pokaz Surfingu i Stand Up Paddle, pokaz sprzętu Ratownictwa Wodnego, live cooking, i wiele innych....Podobnie jak w roku ubiegłym festiwal odbywał się będzie na plaży centralnej i placu przy MOLO, będą liczne atrakcje rekreacyjno-sportowe - Neptulalia czyli chrzest morsów w stylu morskim, pokaz Surfingu i Stand Up Paddle, pokaz sprzętu Ratownictwa Wodnego, live cooking, catering na plaży, muzyczna uczta w wykonaniu Dj MIQRO & PESOS, Jimping Fitness, II Zimowe Mistrzostwa Polski NORDIC WALKING (NORDICMORSING), bieg odbędzie sie po plaży i alejach ścieżki zdrowia w Parku Nadmorskim. W sobtni wieczór hali Milenium odbędzie się VI Bal Morsów, na którym wręczone zostaną Bursztynowe Morsiki.
W piątek odbędzie się kąpiel przy iluminacji molo i pokaz laserowy. W sobotę w sali konferencyjnej SU BAŁTYK odbędzie wykład + panel dyskusyjny poświęcony Zdrowemu stylowi Życia - odżywianiu i morsowaniu prowadzony przez dietetyka z z Kołobrzegu oraz autorskie spotkanie z panem Leszkiem Naziemcem, który brał udział w zawodach pływania na Antarktydzie.

 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook