Zawodnicy Zespołu Szkól Taekwon-do ITF Kołobrzeg brali udział w Pucharze Europy, który odbył się w Nymburku w Czechach. Jak informuje trener kadry narodowej teakwo do Ireneusz Jasiński w zawodach wystartowało 421 zawodników z 9 państw Europy.
Kołobrzeską szkołę reprezentowało 8 zawodników zdobywając 4 medale. Hubert Maciejczyk srebro walki do 45 kg, Laura Ziemiańska srebro układy formalne Tul, Maja Przewłucka srebro układy Formalne Tul oraz Karol Kalicki walki do 60 kg. Wyjazd ten dla naszych zawodników oraz innych ekip z terenu Europy był ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami Europu które w dniach 1-8 kwietnia będą się odbywać w Rimini Włoch. Do kadry Narodowej na te mistrzostwa powołanie otrzymali Hubert Maciejczyk to jego 4 mistrzostwa oraz Laura Ziemiańska .
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook