Siatkarze UKS OPP Powiat Kołobrzeski mają za sobą dwa dwa pierwsze spotkania w 2-ligowych rozgrywkach w fazie play-off o miejsca 5-8. Kołobrzeżanie pokonali siatkarzy Stali Grudziądz odpowiednio 3:0 i 3:1.
W pierwszym spotkaniu nasi siatkarze już w pierwszym secie pokazali że są dobrze dysponowani i gotowi na zwycięstwo. Pewna zagrywka i skuteczna gra blokiem okazały się kluczem do zwycięstwa. Konsekwentna kontynuacja w drugiej partii i drugi set wygrany. W trzecim secie gospodarze poderwali się do walki i uzyskali prowadzenie 24:21, ale zawodnicy UKS OPP Powiat Kołobrzeski udowodnili że potrafią walczyć i pewnie zagrywając oraz skutecznie blokując wygrali również tego seta 26:24 i cały mecz 3:0 (25:22,25:20,26:24) 
W drugim meczu walka była jeszcze bardziej zacięta. Pierwszy set to niesamowita mobilizacja i piorunująca zagrywka gospodarzy (4 asy serwisowe) i wygrana 25:20 , w drugim secie kołobrzeżanie uspokoili grę w przyjęciu i sami wzmocnili zagrywkę co przyniosło efekt w postaci wygranej 19:25. Set 3 i 4 to konsekwentna zagrywka i gra blokiem, świetne obrony w polu i pewne wygrane 20:25, 21:25 i cały mecz 1:3. Obecnie w rywalizacji do trzech wygranych UKS OPP prowadzi ze Stalą Grudziądz 2:0. Następne mecze odbędą się w Kołobrzegu w najbliższy weekend.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook