W Zgierzu odbyły się XXIX Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie. W zawodach brało udział dwóch juniorów młodszych MEWY Kołobrzeg oraz trzech młodzików, którzy mogli wystartować w wyższej kategorii wiekowej.
Drużyna Mewy Kołobrzeg w składzie Jakub Latkowski, Kacper Grzelak, Mateusz Kucharczyk oraz Cyprian Bryndza zdobyła brązowy medal. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Tarcza Kolbudy, drugie miejsce Mazowsze Teresin a ex aequo z naszymi zawodnikami trzecie miejsce Stella Kielce. Zawodniczka Mewy Kołobrzeg Adrianna Szóstak, po pojedynkach indywidualnych zajęła bardzo dobrą 10. lokatę. Ada wspólnie z Kacprem Grzelakiem w kategorii mikst, na 48 obecnych mikstów zajęli 14. miejsce. Bardzo dobrze spisał się Jakub Latkowski, który po pojedynkach zajął 11. pozycję. Kacper Grzelak zajął 30. miejsce, Mateusz Kucharczyk 41., Cyprian Bryndza 42.