Trzech uczniów SP-1 reprezentujących UKS OPP Powiat Kołobrzeski Aleksander Czachorowski, Beniamin Dubois - Placak i Jakub Ponikiewski otrzymało powołanie na konsultacje do kadry narodowej w siatkówce plażowej.

 

Zajęcia prowadzili trenerzy kadry narodowej Mariusz Prudel (olimpijczyk z Londynu i Rio de Janeiro) i Tomasz Sińczak (trener wielu młodzieżowych Mistrzów Europy i Świata). Podopieczni Mariusza Rzeszotka już znaleźli się w gronie 20 najlepszych siatkarzy plażowych w Polsce, a kilka osób z tej grupy będzie miało szansę, by od września rozpocząć naukę w spalskiej szkole i tym samym dostąpić zaszczytu grania z orłem na reprezentacyjnej koszulce. Młodych kołobrzeżan spotkała jeszcze jedna bardzo miła niespodzianka. W tym samym czasie w Spale przebywała reprezentacja siatkarzy halowych - dwukrotni Mistrzowie Świata! Oprócz wspólnych posiłków i zdjęć, chłopcy mieli niepowtarzalną okazję, by z nimi porozmawiać i obejrzeć treningi prowadzone przez Vitala Heynena.

Komentarze  
0 # Fanka siatkówki 2019-05-20 21:22
Gratulacje dla zdolnych młodych siatkarzy i trenera Mariusza !!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook