Piłkarska Kotwica Kołobrzeg w efektowny sposób zakończyła sezon rozgrywkowy w 3 lidze pokonując na własnym boisku Gwardię Koszalin 6:0. Bramki dla Kotwicy zdobywali: Przemysław Szur, Marcin Trojanowski, Sebastian Deja, trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Dawid Retlewski.

 

Kotwica Kołobrzeg ostatecznie zajęła 4 miejsce w ligowej tabeli. Wziąwszy pod uwagę przedsezonowe deklaracje prezesa klubu Adama Dzika Kotwica nie może uznać sezonu za udany ponieważ celem sportowym miał być awans do 2 ligi.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje napastnik Dawid Retlewski, który wygrał klasyfikację strzelców w 3 lidze. W całym sezonie zdobył aż 30 bramek, na drugim miejscu uplasował się Hubert Antkowiak z KKS Kalisz, który strzelił o 10 goli mniej.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn