Za nami ostatnie Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego rocznika 2003-2005, które odbyło się w Szczecinie. Najwyżej punktowaną pływaczką rocznika 2004 została zawodniczka MKP Kołobrzeg Weronika Mrożek uzyskując najlepszy wynik w sezonie pływackim 2018/2019 na 400m dowolnym i 200m grzbietowym.

 

Świetny występ odnotowała Gabriela Ławrynowicz, która została trzecią najlepsza zawodniczką GP z rocznika 2003 zajmując w czasie zawodów dwa pierwsze miejsca na 50m motylkowym i 200m zmiennym. Małgorzata Mielcarek uplasowała się w klasyfikacji generalnej na piątym miejscu, również poprawiając swoje życiówki na 50m motylkowym i 200m zmiennym. Antoni Żurowicz zajął ósme miejsce w kategorii open, poprawiając czas na 50 motylkowym. Był to ostatni start zawodników prowadzonych przez trenerki Katarzynę Krupiak i Matyldę Rogińską z roczników 2004 i 2003 przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski. 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook