Hubert Kruszczyński 23-letni zawodnik grający na pozycji rozgrywającego oraz rzucającego został nowym zawodnikiem koszykarskiej Energii Kotwicy Kołobrzeg. Ostatni sezon spędził w I-ligowym Górniku Trans.eu Wałbrzych, gdzie był podstawowym graczem drużyny.

 

Zawodnik w poprzednim sezonie grał ponad 27 minut na mecz zdobywając ponad 10 punktów, 3,9 zbiórki oraz 2,9 asysty na mecz. W swojej dorosłej karierze reprezentował barwy Górnika Wałbrzych, Asseco II Gdynia oraz Medos MChKK Chełmno. Warto dodać, że Hubert Kruszczyński był również filarem drużyny Górnika, która awansowała do pierwszej ligi. W swoim debiucie w I lidze był drugim strzelcem drużyny. W przeszłości był już przymierzany do gry w barwach Kotwicy Kołobrzeg.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook