Kołobrzescy biegacze w ramach bezpłatnego cyklu treningowego Biegam Bo Lubię mają przed sobą kolejne zajęcia. Tym razem sportowcy poznawać będą sposoby jak budować i wzmacniać siłę potrzebną przy uprawianiu tej dyscypliny sport.

 Jak zapewniają organizatorzy w przypadku biegaczy długodystansowych siłownia  i ciężary nie są jednak potrzebne w treningu siłowym. Na najbliższym spotkaniu pokazane będą ćwiczenia, które można wykonywać w domowym zaciszu. Jednym ciężarem używanym do ćwiczeń będzie masa własnego ciała. Biegacze będą więc poznawali sposoby jak wzmacniać mięśnie ramion, brzuchu, grzbietu i nóg.

Przypomnijmy, że akcja Biegam bo Lubię to przedsięwzięcie ogólnopolskie opracowane przez bardzo dobrych biegaczy i wykwalifikowanych trenerów. W Kołobrzegu treningi odbywają się już od kilku miesięcy. Zawsze w czwartek o 19.00 na stadionie lekkoatletycznym ćwiczone są różne elementy biegania mające na celu zwiększenie wydolności, siły i ogólne sprawność, a także co bardzo ważne unikanie kontuzji. Koordynatorami są Łukasz Sobczyk i Krzysztof Biedrzycki.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook