W niedzielę o 12.00 piłkarki Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg czeka duże wyzwanie. W ramach 10 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 1 ligi zagrają na wyjeździe z wiceliderem drużyną UKS SMS II Łódź. Łodzianki są zdecydowanym faworytem tego spotkania nie tylko ze względu na pozycję w tabeli ale też aktualną sytuację i dyspozycję naszej drużyny. Mecz poprzedniej kolejki z Ząbkovią Ząbki przegraliśmy na własnym boisku 1:4. Mimo tworzenia wielu dogodnych sytuacji strzeleckich największym mankamentem naszej drużyny jest bardzo niska skuteczność strzelecka. Wierzymy jednak, że tę niemoc uda się naszym dziewczynom przełamać już w najbliższym meczu.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook