Piłkarki 1-ligowej Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg przegrały na wyjeździe po bardzo dobrej grze z liderem rozgrywek UKS SMS II Łódź 0:1.

 

Jak poinformował trener Łukasz Krymowski nasze zawodniczki dobrze realizowały założenia taktyczne i grały bardzo czujnie w obronie, ale miały też swoje okazje do zdobycia gola. Mimo straconej jednej bramki trener podkreślił dużą rolę stojącej na bramce nominalnej obrończyni Małgorzaty Kowalczuk, która kilkakrotnie uchroniła swój zespół od utraty gola. Obecnie nasza drużyna zajmuje 9 pozycję w ligowej tabeli.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn