Sympatycy parkrun Kołobrzeg czyli 5-kilometrowych biegów alejami parku nadmorskiego zapraszają na noworoczną edycję biegu w środę 1 stycznia o 9.00. Parkrunowicze na całym świecie spotykają się w soboty, ale niektórzy, między innymi kołobrzeżanie akcentują dni szczególne jak Boże Narodzenie, Wielkanoc, Mikołajki czy właśnie Nowy Rok.

 

W biegach może uczestniczyć każdy bez względy na wiek, płeć czy stopień zaawansowania sportowego oraz doświadczenie. Uczestnictwo jest nieodpłatne, a jedynym wymogiem jest jednorazowa rejestracja na stronach parkrun Polska i wydrukowanie kodu paskowego dającego możliwość uczestnictwa w parkunach na całym świecie. Warto też dodać, że parkrun ma wymiar nie tylko sportowo-rekreacyjny, ale też ekologiczny dlatego też trasa musi wieść przez park. 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook