Aż 10 biegaczy na 46 startujących poprawiło swoje rekordy życiowe na ostatnim parkrunie Kołobrzeg. 5-kilometrowa trasa wiodąca alejami parku nadmorskiego chyba nigdy nie była aż tak łaskawa dla uczestników sobotnich biegów.

 

Najszybszy na mecie okazał Michał Galiński (20:59), drugi był Andrzej Kierznowski (21:01), a trzeci Jarosław Wierszycki (21:35). Czołowa trójka wśród kobiet prezentowała się następująco? Najszybsza, tak jak tydzień temu była Karolina Pałaszewska (22:47e), na drugiej pozycji uplasowała się Agnieszka Stachurska (23:52), Wioleta Stec (24:03). Dwie ostatnie zawodniczki ustanowiły też swoje rekordy życiowe.

Obok Agnieszki Stachurskiej i Wiolety Stec życiówki poprawili również Karina Dmyterko, Adam Domański, Jacek Rzeszotarski, Andrzej Strzykowski, Stanisław Przybylak, Anna Jakubik, Dawid Trzop i Aleksandra Sadowska.

Obok kołobrzeżan byli też parkrunowicze z Poznania i z Konina. Było dwoje debiutantów.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook