Za nami kolejny parkrun Kołobrzeg. Tym razem mimo wietrznej i deszczowej aury do 5-kilometrowego biegu alejami parku nadmorskiego przystąpiło blisko 50-ciu biegaczy. Najlepszy rezultat wśród mężczyzn osiągnął Bogusław Tomaka 18:32 bijąc przy tym swój rekord życiowy, wśród kobiet Karolina Pałaszewska – 22:36.

 

Drugie miejsce w kategorii mężczyzn zajął Wojciech Smagowski (19:47), a trzecie Janusz Morawski (20:13). Druga w kategorii pań była Renata Litwinowicz (24:40), trzecia na mecie była Iwona Łangowska (24:50).

 

Przypomnijmy, że biegi z cyklu parkrun odbywają się w każdą sobotę o 9.00. Start i meta przy Pomniku Sanitariuszki. Biegi są nieodpłatne, obowiązuje tylko jednorazowa rejestracja na stronach parkun Polska.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook