Turniej piłki nożnej na osiedlu "Ogrody"
W niedzielę 19 sierpnia na osiedlu Ogrody czwarty rok z rzędu odbył się turniej piłki nożnej. W turnieju udział wzięło 8 drużyn. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali: Kamil Barwinek, Robert Siemieński (AP Kotwica Kołobrzeg), a także sędzia turnieju Stanisław Piwowarski.
Czytaj więcej... Dodaj komentarz














