Piłkarska Kotwica Kołobrzeg udanie zainaugurowała sezon 2018/2019 w 3 lidze. W pierwszym meczu nowego sezonu zespół Kotwicy Kołobrzeg pokonał rezerwy Pogoni Szczecin 1:0.
Mecz z bardzo młodym zespołem ze Szczecina nie był spacerkiem a na komplet punktów biało-niebiescy musieli ciężko zapracować. Szczęśliwym strzelcem gola, który dał Kotwicy zwycięstwo okazał się Michał Ciarkowski. Niestety z powodu drobnego urazu musiał on opuścić boisko w 65 minucie meczu. Dużą rolę przy bramce dla kołobrzeżan odegrał również Andrzej Łyszyk, który bardzo dobrze zachował się w polu karnym gości i precyzyjnym podaniem obsłużył Ciarkowskiego. Cieszą punkty, martwią natomiast urazy naszych graczy, do kontuzjowanego Piotra Wojtasiaka dołączył Mateusz Peroński, który po zderzeniu z rywalem zszedł z boiska już w dwunastej minucie meczu. Ostatni raz Kotwica w meczu otwarcia zdobyła trzy punkty w 2010 roku i to było powodem, że do piątkowego spotkania wszyscy podchodzili z pewnymi obawami. Niemal całkowicie przebudowany zespół kierowany przez doświadczonego trenera Jana Furlepę z pewnością potrzebuje czasu by w pełni pokazać swoje oblicze. Trener podkreślił, że każdy kolejny pojedynek ligowy będzie działał na korzyść tworzącej się drużyny. Już w środę następne ligowe spotkanie biało-niebieskich. Tym razem nasz zespół zagra na wyjeździe z beniaminkiem drużyną Chemika Bydgoszcz. Za tydzień natomiast do Kołobrzegu przyjedzie ekipa Górnika Konin. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook