×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W Ryni pod Warszawą odbyło się ogólnopolskie seminarium gestorów i kierowników campingów zrzeszonych w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Punktem finalnym była ocena przebiegu sezonu turystycznego 2017 oraz ogłoszenie wyników konkursu na najlepsze polskie campingi. Camping Baltic zdobywając po raz kolejny tytuł „Mister Camping”.

W kategorii największych campingów o pojemności ponad 450 osób swoją wysoką pozycję w kraju utrzymał Camping Baltic zdobywając po raz kolejny tytuł „Mister Camping”. Ponadto otrzymał wyróżnienie „Bezpieczny camping”. Kołobrzeski obiekt funkcjonuje od 15 kwietnia do 15 października. Każdego roku przyjmuje licznych gości z kraju i zagranicy. Swoim gościom oferuje usługi socjalne na wysokim poziomie. Jednorazowo może przyjąć 600 osób na polu caravaningowym i namiotowym oraz 100 gości w domkach campingowych. Każdego roku kierownik campingu Janusz Lubiński kładzie duży nacisk na realizację remontów i modernizację obiektu. W 2017 r. zmodernizowano 1,5 tys. m2 stanowisk utwardzonych dla przyczep i camperów z nową drogą dojazdową. Wymieniono na nowy rurociąg zaopatrujący budynki campingu w wodę, ułożone zostały nowe instalacje odwodnieniowe. Zakończył się trwający 3 lata kompleksowy remont 18 domków; wymieniono podłogi i meble, odnowiono łazienki. Hitem mijającego roku okazał się oddany do użytku 1 czerwca nowy bezpieczny plac zabaw dla dzieci.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn