Dwóch kierowców wyeliminowali z ruchu drogowego funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu. Obydwaj nie posiadali uprawnień do kierowania, a dodatkowo jeden z nich nie zatrzymał się do kontroli drogowej i prowadził samochód, będąc nietrzeźwym.

W powiecie koszalińskim funkcjonariusze zatrzymali do kontroli audi, za kierownicą którego siedział 27-latek bez uprawnień do kierowania. Zostały mu one zatrzymane na dwa miesiące za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o więcej niż 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Za jazdę bez uprawnień 27-latek został ukarany pięciusetzłotowym mandatem. Ponadto dokumentacja ze zdarzenia zostanie przekazana przez Straż Graniczną organowi, który zatrzymał mężczyźnie prawo jazdy.

W powiecie szczecineckim patrol Straży Granicznej zatrzymał pojazd do kontroli po krótkim pościgu. Kierowca audi nie miał uprawnień do kierowania i czuć było od niego alkohol. Wezwany na miejsce patrol Policji stwierdził u 25-latka 1,42 promila i go zatrzymał. Samochody z obu zdarzeń zostały odholowane na strzeżone parkingi.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn