Trzynaście osób starających się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej przystąpiło do drugiego etapu kwalifikacji w Komendzie Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku. Egzaminy wszyscy przeszli pomyślnie.

Były to już drugie w tym roku zmagania kandydatów do służby w formacji zorganizowane na terenie Komendy MOSG. Pięć kobiet i ośmiu mężczyzn rozwiązywało test z wiedzy ogólnej i wybranego języka obcego, wszyscy musieli też przejść egzamin sprawnościowy. Później przeprowadzona została z nimi rozmowa kwalifikacyjna. Całość nadzorowała komisja egzaminacyjna, w której skład weszli funkcjonariusze MOSG i przedstawiciele Biura Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej.

Nadal można składać aplikacje o przyjęcie do służby w Morskim Oddziale Straży Granicznej. Dla ułatwienia procesu naboru powołani zostali specjalni koordynatorzy. Kandydaci do służby z województwa zachodniopomorskiego mogą kontaktować się pod numerem tel. 721-961-599, z pozostałych województw pod numerem 797-337-256. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji zamieszczone są na stronie internetowej Morskiego Oddziału Straży Granicznej w zakładce „Rekrutacja do służby w MOSG”.

Komentarze  
-3 # podatnik 2022-01-23 07:18
to dobre miejsce pracy, odporne na "Polski Ład" w realnym świecie nazywany "Polski Chaos"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Info 2022-01-24 14:28
Ul.Reymonta namioty pelno podrobki,gdzie jest Straż Graniczna?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn