Podczas dzisiejszej konferencji Czesława Hoca w temacie dofinansowań z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków, poseł przedstawił kwoty jakie otrzymał nasz powiat oraz poszczególne gminy.

Na program Odbudowy Zabytków, rząd przeznaczył 2,5 miliarda złotych, który pozwoli odnowić 4 tysiące 800 obiektów w Polsce. Dofinansowanie dla Gminy Miasto Kołobrzeg i Powiatu kołobrzeskiego ogółem to ponad 10 milionów złotych.


Komentarze  
+2 # Zenek 2023-07-20 18:44
Czyżby samorządowcy z poszczególnych gmin nie chcieli wziąć udziału w tym spektaklu, więc Czesinek musiał sięgnąć po tuzy lokalnego PiSu, żeby ktoś przytrzymał tabliczki?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Kg 2023-07-21 08:52
Zamiast miliardów z KPO, których PiS nie potrafi uzyskać, tak kamufluje swoją nieudolnosc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Polak Wyborca 2023-07-23 16:12
Psioczą i psioczą na rządy PiS ale prawda jest taka , że na polskiej scenie politycznej PiS nie ma prawdziwej merytorycznej konkurencji . Bo jak nie PiS to kto ? Tusk , Kopacz , komunista Miller , a może tak zwany nowoczesny komunista Biedroń i jego "partnerka" . Płaczący Hołownia na prezydenta , a może służalczy do bólu Tuskowi Kosiniak Kamysz podający się "fałszywie" za reprezentanta polskiej wsi. Polacy nie dajcie się oszukać ludziom z układu Putin - Merkel , którego interesy w Polsce reprezentuje totalna opozycja .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn