Rok 2024 będzie rokiem rowerowym na Pomorzu Zachodnim. Rozpoczną go „I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej”, które zaplanowano zorganizować w połowie lutego.

Spotkanie ma mieć charakter otwarty, a do siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego zaproszeni zostaną wszyscy pasjonaci rowerów. Celem tego wydarzenia jest prezentacja ogromnego potencjału turystyki rowerowej na teranie Euroregionu Pomerania.

Jeśli zatem:

- jesteś organizatorem rajdów rowerowych i chcesz opowiedzieć o swoim wydarzeniu;

- jesteś przedstawicielem instytucji lub organizacji turystycznych i chcesz zaproponować ciekawe miejsce na wycieczki rowerowe;

- prowadzisz biznes związany z rowerami i chcesz pokazać swoje produkty lub usługi;

- jesteś autorem książek związanych z turystyką i chcesz wystawić się ze swoim stoiskiem;

- jesteś pasjonatem rowerów i chcesz pokazać swoje zdjęcia z wypraw, zaprezentować znane lub mało znane atrakcje turystyczne w Euroregionie Pomerania,

to napisz na adres projekty@wzp.pl, a organizatorzy spróbują znaleźć dla Ciebie miejsce podczas I Polsko-Niemieckich Dni Turystyki Rowerowej.

Planowane jest stworzenie przestrzeni dla różnych aktywności promocyjnych: będzie scena główna, przestrzeń na warsztaty i stoiska wystawiennicze, a garaż podziemny udostępniony zostanie do testowania sprzętu.

Nie zabraknie również animacji dla najmłodszych oraz inspiracji na rodzinne wycieczki.

Organizatorom zależy, aby w programie znalazło się dużo inicjatyw i miejsc promujących nie tylko trasy Pomorza Zachodniego, ale również Meklemburgii-Pomorza Przedniego oraz Brandenburgii. Osoby zainteresowane współpracą proszone są o nadesłanie do 10.01.2024 na adres projekty@wzp.pl krótkiego opisu tego, w jaki sposób chciałby się zaangażować w I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej.

Komentarze  
0 # Kabaret Tey 2024-01-09 14:33
Nie będziemy sprzedawać rowerów pancernych bundeswerze !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn