W Zieleniewie odbyła się tradycyjna juz w sołectwie impreza - Zielona Noc. Nie brakowało atrakcji. Dla dzieci były dmuchana zjeżdżalnia, byk rodeo, konkursy i animacje.

Firma Bike2Door zorganizowała także praktyczne zajęcia dotyczące bezpieczeństwa rowerzystów na drodze. Wszyscy uczestnicy mieli okazję poczęstować się przygotowanymi przez sołectwo przysmakami za darmo lub jeśli chcieli - kupić coś innego.

Dla wielbicieli muzyki najpierw wystąpił zespół Mayol. Potem o oprawę muzyczną dbał DJ Dawid. Wieczorem uczestnicy mogli obejrzeć pokaz laserów.

Sołectwo Zieleniewo postanowiło także wykorzystać imprezę dla szczytnych celów. 26 sierpnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Psa. Z tej okazji podczas imprezy przeprowadzono zbiórkę karmy dla schroniska Reks w Kołobrzegu.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook