Gmina Kołobrzeg w ramach programu Polska Cyfrowa wnioskuje do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji o grant na zakup laptopów wraz z oprogramowaniem dla uczniów z rodzin byłych pracowników PGR z terenów miejscowości: Budzistowo, Kądzielno, Rościęcino oraz Drzonowo z przeznaczeniem do nauki zdalnej.

Wszyscy mieszkańcy ww. miejscowości zainteresowani otrzymaniem laptopów, zobowiązani są do składania oświadczeń do szkół lub Urzędu Gminy Kołobrzeg w terminie do dnia 26 października 2021 r.

Druki można pobrać zarówno w siedzibie Urzędu Gminy Kołobrzeg, jak i w szkołach w Drzonowie i Dźwirzynie. Dostępne są też jako załączniki.

Komentarze  
0 # abc 2021-10-17 16:42
Komputery, ale tylko takie z blokadą na portale społecznościowe i gry, bo wszyscy dobrze wiedzą, do czego dzieci używają komputerów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook