Bezchmurne niebo w październiku zwiastuje zimną noc i ciepły dzień. Tak też było w przedostatni weekend. Na indywidualne, spinningowe, jesienne mistrzostwa Koła PZW w Drzonowie zjechało nad jezioro Rosnowo aż 27 członków Koła.

O 7.45 odbyła się odprawa i po kwadransie wszyscy rozpłynęli się w porannej mgle po jeziorze. Rankiem dokuczał przymrozek, jednak Słońce z czasem trochę ociepliło powietrze.

Połowy trwały do 13.30. Po tej godzinie łódki i pontony z powrotem znalazły się na przyczepkach samochodowych. Następnie przeprowadzono weryfikację zdjęć złowionych ryb i obliczanie punktów. Przed wypłynięciem wszyscy zawodnicy ustalili, że elementem weryfikacyjnym do zdjęć będzie położenie dowolnej przynęty spinningowej przy złowionej rybie. Po podliczeniu punktów wyłoniono najlepszych tego dnia wędkarzy. Pierwsze miejsce zajął Jan Stróżak z wynikiem 2000 pkt. Oprócz niego jeszcze 6 wędkarzy uzyskało wyniki gwarantujące im nagrody. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Na zakończenie zawodów wędkarze posilili się m. in. kiełbaskami pieczonymi nad ogniskiem.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook