Od 25 września do 17 października gmina Kołobrzeg we współpracy z Zachodniopomorskim Urzędem Wojewódzkim zorganizowała 17 Objazdowych Punktów Szczepień. Punkty miały dyżury na terenie całej Gminy, aby każdy chętny miał okazję zaszczepić się przeciwko wirusowi COVID-19.

Resjestracja nie była konieczna. Do tego każdy, kto zaszczepił się w tym mobilnym punkcie szczepień zostawał obdarowany słodką paczką. Ogółem w trakcie trwania akcji w gminie Kołobrzeg zaszczepiono 81 osób. Gmina Kołobrzeg pragnie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w akcję, szczególnie zaś Tomaszowi Rymaszewskiemu.

Pragniemy także zachęcić wszystkich do dbania o zdrowie. Szczepionki to najskuteczniejszy sposób walki z pandemią wirusa COVID-19. Decydując się na szczepienie dbamy nie tylko o własne zdrowie i bezpieczeństwo. Każda zaszczepiona osoba to krok bliżej w kierunku znoszenia ograniczeń i powrotu do normalności.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook