"Coraz bliżej święta", jak mówi znana piosenka. Powoli przygotowujemy nasze domy na ten wyjątkowy czas. Chcielibyśmy wiedzieć co dla Was znaczy magia świąt i dlatego przygotowaliśmy nasz konkurs świąteczny - napisano na oficjalnym portalu gminy.

W tym roku postawiliśmy na dwie kategorie - jedną dla dzieci, jedną dla wszystkich.

Kategoria I - najpiękniejsza ozdoba świąteczna (konkurs dla dzieci i młodzieży z Gminy Kołobrzeg do 18. roku życia)

Tradycyjnie na święta przystrajamy nasze domy, dekorujemy choinki. Wspólne robienie takich ozdób to miłe wspomnienie, które przechowujemy przez lata. Chcielibyśmy zobaczyć najpiękniejsze prace naszych utalentowanych dzieci i młodzieży. Czy to stroik, a może oryginalna bombka? Nadeślijcie zdjęcia waszych prac!

Kategoria II - najpiękniejsze zdjęcie ukazujące klimat Bożego Narodzenia (konkurs dla wszystkich mieszkańców Gminy Kołobrzeg) Z czym kojarzą się Wam święta? Z choinką? A może z szopką bożonarodzeniową? Może jakiś ośnieżony plener? Pokażcie nam jak Wy rozumiecie święta. Zróbcie świąteczne zdjęcie i prześlijcie je nam.

W konkursach nagrodzimy po 3 miejsca z każdej kategorii. Nagrodami są karty do sklepu Decathlon o wartości 150 zł (I miejsce), 100 zł (II miejsce) i 50 zł (III miejsce).

Prace konkursowe można nadsyłać do 17 grudnia 2021 r. na adres promocja@gmina.kolobrzeg.pl . Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin oraz zasady obowiązujące w obu kategoriach. Wraz z pracami należy przesłać formularz zgłoszeniowy. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć w załącznikach na dole strony.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn