Konkurs „Poszukiwacze Smaków” organizowany przez Urząd Marszałkowski to szansa dla dzieci i młodzieży na odkrycie tradycyjnych przepisów kulinarnej spuścizny. Uczestnicy mają za zadanie przedstawić przepisy znane w rodzinie od co najmniej dwóch pokoleń. 

Wymagane jest pisemne zgłoszenie zawierające opis produktu, przepis oraz zdjęcie potrawy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 marca 2024 r.

Laureaci, maksymalnie sześcioro uczniów na dwóch poziomach edukacyjnych, otrzymają nagrody rzeczowe. Konkurs ma na celu zachęcenie młodych osób do wspólnego gotowania z rodziną oraz odkrywania kulinarnego dziedzictwa Pomorza Zachodniego.

Szczegóły konkursu, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy, są dostępne na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego bezpośrednio pod adresem tutaj

smaki

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn