W dniu 17 lutego 2024 r. w Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej w Dźwirzynie odbędzie się Turniej EA Sports FC 24 na konsoli PlayStation.

Turniej odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Kołobrzeg, Włodzimierza Popiołka. Udział w turnieju jest otwarty dla osób w wieku od 8 do 14 lat. Turniej będzie prowadzony w formie systemu ligowo-pucharowego, a zgłoszenia będą przyjmowane w kolejności ich nadejścia. Mecze zostaną rozegrane na PlayStation 4 z ustalonymi ustawieniami gry. Zasady fair play będą egzekwowane przez organizatora.

Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda rzeczowa: konsola Sony PlayStation 5 Slim, z napędem optycznym i dwoma kontrolerami o wartości prawie 3000 zł. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa.

Aby wziąć udział w turnieju, konieczne jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres mailowy gostir@dzwirzyno.pl lub dostarczenie osobiście do Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej w Dźwirzynie, przy ulicy Jachtowej 38, w godzinach od 8:00 do 15:00, najpóźniej do dnia turnieju.

UWAGA: Maksymalna liczba uczestników wynosi 24, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń.

Ewentualne pytania prosimy kierować na powyższy adres mailowy lub telefonicznie: 605 166 430.

Regulamin i Karta zgłoszeniowa dostępne tutaj.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn