Wczoraj zaginął 27 letni mieszkaniec Kołobrzegu. Dziś jego zwłoki znaleziono na wydmie w zachodniej części naszego miasta Po zgłoszeniu zaginięcia, policja zareagowała natychmiast. Dziś w różnych częściach miasta trwały poszukiwania. Zaangażowane w nie były wszystkie służby z naszego miasta. Niestety ciało młodego kołobrzeżanina znalazła spacerująca wydmą na plaży zachodniej kobieta, która powiadomiła policję. Na miejscu pojawił się prokurator, który po wstępnym rozpoznaniu wykluczył udział osób trzecich.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: paulina@informacje.kolobrzeg.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn