×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 69.

Wczoraj zaginął 27 letni mieszkaniec Kołobrzegu. Dziś jego zwłoki znaleziono na wydmie w zachodniej części naszego miasta Po zgłoszeniu zaginięcia, policja zareagowała natychmiast. Dziś w różnych częściach miasta trwały poszukiwania. Zaangażowane w nie były wszystkie służby z naszego miasta. Niestety ciało młodego kołobrzeżanina znalazła spacerująca wydmą na plaży zachodniej kobieta, która powiadomiła policję. Na miejscu pojawił się prokurator, który po wstępnym rozpoznaniu wykluczył udział osób trzecich.
[hdvs videoid=1381]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn