Sobotni wieczór w kołobrzeskim amfiteatrze upłynął w towarzystwie Trzech Tenorów. Na scenie niepodzielnie królowali Mariusz Ruta, Bartosz Kuczyk i Mirosław Niewiadomski, którzy zaprezentowali kunszt wokalny światowej klasy.

Zgromadzona publiczność od pierwszych dźwięków płynących ze sceny całkowicie uległa czarowi Artystów - to nie był zwykły koncert; tenorzy zrobili prawdziwe show! W repertuarze nie zabrakło klasyki gatunku, pojawiły się również przeboje muzyki popularnej - światowej i polskiej. Jeżeli Trzej Tenorzy wrócą kiedyś do Kołobrzegu, nie wahajcie się ani chwili i koniecznie wybierzcie się na koncert. Nawet jeśli nie lubicie pieśni neapolitańskich, warto docenić ponad dwie godziny nieprzerwanej zabawy gatunkami muzycznymi i absolutny profesjonalizm Artystów. 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze  
-2 # kael 2020-07-26 12:10
Aaa , teraz wiem dlaczego mewy z plaży do do miasta uciekały. Tak to nawet one dziobów nie drą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # JarosławW 2020-07-27 00:09
Publiczność bez masek co na to sanepid bo koronawirus się cieszy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook