Poniedziałkowy wieczór w amfiteatrze należał do Zbigniewa Zamachowskiego. Aktorowi towarzyszył Roman Hudaszek, akompaniujący na pianinie elektrycznym.

Recital stanowił podsumowanie 40 lat pracy artystycznej aktora, wokalisty, tekściarza, instrumentalisty i człowieka wielu talentów jakim okazał się być gospodarz wieczoru. Kameralne przedstawienie składało się z monologów poświęconych własnym doświadczeniom życiowym, ale i tajemnicom zza kulis oraz innym kolegom - aktorom. Całość przeplatana utworami w różnych nastrojach - czasem zabawnych, by po chwili przenieść publikę w krainę zadumy... Choć amfiteatr jest dużym obiektem, recital Zbigniewa Zamachowskiego, niesiony chłodną morską bryzą, w zaczarowany wręcz sposób pochłonął zgromadzonych totalnie i absolutnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook