Podczas wczorajszej Komisji Sportu i Turystyki Regionalne Centrum Kultury przedstawiło wstępny plan wydarzeń zaplanowanych na sezon letni. W lipcu ma się odbyć 26 imprez, w sierpniu 23. Dodatkowo kilkadziesiąt wydarzeń w samym amfiteatrze.

Regionalne Centrum Kultury zakłada, że poziom realizacji przedsięwzięć jeżeli chodzi o imprezy kulturalne będzie dozwolony podobnie jak w roku ubiegłym, czyli do tysiąca osób z zachowaniem reżimu covidowego.

Wiele imprez zaplanowanych na ten sezon, to takie które odbyły się w zeszłym roku jak Muzyka w Katedrze czy RCK Pro Jazz . Nie zabraknie także spektakli teatralnych w plenerze.

Część wydarzeń będzie się również odbywała na scenie plenerowej RCK.

Wydarzenia zaplanowano na każdy dzień tygodnia. Dokładny program imprez zostanie zamieszczony na stronie Regionalnego Centrum Kultury.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook